Sborové studio Zvoneček / Střelské Hoštice 2019

Hudební škola hlavního města Prahy

Střelské Hoštice 2019

Letní soustředění koncertního sboru 2019

 

Vedoucí soustředění: Markéta Vokrouhlíková  tel.  603 700 905
Lékař: MUDr. Vítek Vokrouhlík tel. 737 704 184

Pozor, v Hošticích je velmi špatný signál - pokud budete něco potřebovat, pošlete nejraději SMS a zavoláme vám zpátky.
 

Pokyny k soustředění
Bezinfekčnost - odevzdávají mladší 18ti let u autobusu
Potvrzení ošetřujícího lékaře   - odevzdávají mladší 18ti let u autobusu. Nově platí dva roky! Viz odkaz zde: http://www.hygpraha.cz/dokumenty/posudek-o-zdravotni-zpusobilosti-ditete-pro-ucast-na-zotavovaci-akci-ci-skole-v-prirode-3542_3542_161_1.html

Odjezd:  So 3.8.2019   sraz 09:00 - odjezd 09:30 od školy (Komenského nám.). 

Dokumenty Mladší 18ti let musí mít bezinfekčnost a posudek  lékaře o způsobilosti dítěte mladšího 18ti let absolvovat letní soustředění (vydá ošetřující lékař, platí 2 roky. Průkazku pojištěnce vybíráme od mladších 18ti let; stačí i kopie. 

Léky Prosíme, aby každé dítě mělo jedno balení pastilek proti chrapotu, repelent a krém s UV faktorem. Jinak pokud Vaše děti užívají nějaké léky, o nichž jste nás již informovali v  přihlášce, prosíme, nezapomeňte tyto léky dětem dát do označené obálky spolu s  písemným návodem, jak je užívat. Velmi nám ulehčíte situaci, pokud Vaše dítě případné rutinní užívání zvládá samo. Na soustředění bude přítomen lékař MUDr. Vít Vokrouhlík, prosíme nicméně o směřování vašich dětí k maximální samostatnosti.

Věci s sebou  Dostatečný počet triček a krátkých kalhot pro teplé počasí; naopak pro případ deště a chladu svetr, teplákovou soupravu, mikiny, pláštěnku, bundu, pevné, ale pohodlné turistické boty na procházky, menší batoh, lahev na pití. Kolečkové brusle (pokud máte, vezměte také přilbu + chrániče na kolena, lokty, ruce ...  – bez nich na kolečkové brusle nelze!) Pálku na stolní tenis (pokud máte – jinak lze půjčit na místě). Určitě nezapomeňte polštářek, na kterém budete moci sedět v aule - lavice jsou tvrdé a polštáře na spaní se přenášet nesmí.

POZOR: Herní konzole, notebooky, tablety, iPady, a jakékoli přístroje na přehrávání filmů a počítačových her apod. nejsou na soustředění povoleny. Výjimky povoluje vedoucí soustředění  Markéta Vokrouhlíková pouze v odůvodněných případech. Program připravujeme celodenní, je náročný a musíme zajistit dostatečný odpočinek dětí.

POZOR : peleríny všichni do Hoštic s sebou - kontrola a případná výměna za větší

Nezapomeňte na přezůvky, hygienické potřeby, pyžamo, sportovní potřeby, knížku, věci na kreslení, baterku, hudební nástroje ... a hlavně: složku se sborovými notami.  

Neberte si s sebou a nedávejte dětem drahé předměty. Kapesné přiměřené týdennímu pobytu, není třeba prakticky vůbec. Jídlo 5 x denně - hlad nehrozí.

POZOR - pouze pro nové členy koncertního sboru: nezapomeňte si vzít 150,- Kč na sborové tričko + vratnou zálohu 500,- Kč na pelerínu – oboje bude vybíráno při odjezdu autobusu.

Příjezd: So 10.8. kolem 19:30 hod. busem ke škole 

Realizace: i-servis.cz